Či už hľadáte to ideálne stredisko pre Vašich žiakov alebo organizujete letný detský tábor pre veľké skupiny, naše ubytovacie zariadenia dokážu vyhovieť každej požiadavke. Máme viac ako 20 rokov skúseností s organizovaním detských zájazdov a naše rekreačné strediská sú vhodné pre všetky vekové kategórie. 

Čo ponúkame

RZ Prašník Dúbrava – ubytovacia kapacita až do 120 hostí

RZ Tesáre Nové Mlyny – ubytovacia kapacita až do 200 hostí

Horský Hotel Bartoška – ubytovacia kapacita až do 120 hostí

RZ Bojnica – ubytovacia kapacita až do 110 hostí

Naše tímy na strediskách Vám ponúknu čerstvú stravu s celodenným pitným režimom. Samozrejmosťou sú raňajkové bufety, čerstvé ovocie a zelenina a samozrejme vyvážená strava bohatá na vitamíny a minerály. Pre diabetikov alebo alergikov vieme zabezpečiť špeciálnu stravu a v spolupráci s rodičmi navrhneme chutné a hlavne zdravé alternatívy.

Každé naše stredisko je situované v prírode mimo rušných miest a sú plne vybavené na Vaše detské akcie. Deti u nás nájdu množstvo atrakcií či už detské ihriská, bazény, športoviská a môžu si tým pádom naplno užiť voľný čas a objavovať krásu prírode alebo širokého okolia. Na vyučovanie a workshopy Vám poslúžia naše plne vybavené učebne a v nepriaznivom počasí sa zasa dá zabaviť v našich mnohých spoločenských miestnostiach s audio a video výbavov.

Spolupracujeme s najväčšími cestovnými kanceláriami na Slovensku a tak neváhajte a informujte sa o možnostiach ubytovania.