Firmy, eventy a teambuildingy

Hľadáte ideálnu lokalitu v krásnom prostredí s mnohými možnosťami na aktívny oddych a chutnou kuchyňou? Naše zariadenia ponúkajú viacero alternatív na organizáciu teambuildingových projektov, športových alebo tanečných sústredení pre väčšie aj menšie skupiny. Či už sú to tématicky alebo športovo ladené programy, návrhy aktivít pre rôzne vekové skupiny od adrenalínových jednotlivcov po jednoduché zvládnutie humorne ladených úloh alebo programy pre rodiny a priateľov, u nás určite nájdete program, ktorý Vás zaujme.

Na Vašu akciu vieme zabezpečiť prenájom priestorov a komplexný servis (catering alebo reštauračné stravovanie, ubytovanie, výzdobu miestností,  technické vybavenie a moderátorov a rôzne atrakcie).  Naše školiace miestnosti Vám vybavíme podľa Vašich predstáv aj s prestávkovým občerstvením. Poradíme Vám a pomôžeme zorganizovať sústredenie alebo teambuilding, ktorý Vás určite osloví.

Tísícky zorganizovaných pobytov za viac ako 20 rokov

Naše tímy na strediskách vám ponúknu čerstvú stravu s celodenným pitným režimom. Samozrejmosťou sú raňajkové bufety, čerstvé ovocie a zelenina a samozrejme vyvážená strava bohatá na vitamíny a minerály. Pre diabetikov alebo alergikov vieme zabezpečiť špeciálnu stravu a v spolupráci s rodičmi navrhneme chutné a hlavne zdravé alternatívy. 

Každé naše stredisko je situované v prírode mimo rušných miest a sú plne vybavené na vaše detské akcie. Deti u nás nájdu množstvo atrakcií či už detské ihriská, bazény, športoviská a môžu si tým pádom naplno užiť voľný čas a objavovať krásu prírode alebo širokého okolia. Na vyučovanie a workshopy Vám poslúžia naše plne vybavené učebne a v nepriaznivom počasí sa zabavíte v našich mnohých spoločenských miestnostiach s audio a video výbavou.