Školy v prírode a tábory

Či už hľadáte ideálne stredisko pre vašich žiakov alebo organizujete letný detský tábor pre veľké skupiny, naše ubytovacie zariadenia dokážu vyhovieť každej požiadavke.

Už viac ako 20 rokov sa u nás realizujú detské zájazdy a naše rekreačné strediská sú vhodné pre všetky vekové kategórie.

V roku 2020 sme nadviazali spoluprácu s Cestovnou kanceláriou Vida. Radi vám zabezpečia školu v prírode a letný tábor na mieru vrátane animačného programu. Viac informácií nájdete na: www.ckvida.sk

Tísícky zorganizovaných pobytov za viac ako 20 rokov

Naše tímy na strediskách vám ponúknu čerstvú stravu s celodenným pitným režimom. Samozrejmosťou sú raňajkové bufety, čerstvé ovocie a zelenina a samozrejme vyvážená strava bohatá na vitamíny a minerály. Pre diabetikov alebo alergikov vieme zabezpečiť špeciálnu stravu a v spolupráci s rodičmi navrhneme chutné a hlavne zdravé alternatívy. 

Každé naše stredisko je situované v prírode mimo rušných miest a sú plne vybavené na vaše detské akcie. Deti u nás nájdu množstvo atrakcií či už detské ihriská, bazény, športoviská a môžu si tým pádom naplno užiť voľný čas a objavovať krásu prírode alebo širokého okolia. Na vyučovanie a workshopy Vám poslúžia naše plne vybavené učebne a v nepriaznivom počasí sa zabavíte v našich mnohých spoločenských miestnostiach s audio a video výbavou.