O nás

Naša rodinná firma Rekreačné strediská Slovakia s.r.o. má 28-ročnú históriu, počas ktorej sme zastrešili tisícky rekreácií a vybudovali portfólio piatich obľúbených stredísk na západnom a strednom Slovensku.

Ponúkame našim hosťom kompletný servis pre organizáciu firemných a spoločenských akcií, letných detských táborov, škôl v prírode a športových sústredení. S ubytovacou kapacitou vyše 760 lôžok patríme k jedným z najväčších firiem v tomto obore na Slovensku. Špecializujeme sa najmä na početné skupinové zájazdy a veľké spoločenské akcie až do 300 hostí.

Našou misiou je vytvárať priestor a možnosti, ktoré dovoľujú našim hosťom prežiť tie najkrajšie momenty a doplna si oddýchnuť mimo ruchu veľkomiest. Každý člen nášho personálu je profesionál, má dlhoročné skúsenosti  s organizovaním spoločenských akcíi a veľmi rád/a Vám poradí aj so všetkými Vašimi požiadavkami.

2024

Viac ako 13 000 spokojných detí v našich vlastných letných táboroch a školských pobytoch Ocenili ste nás známkou kvality 9,4 z 10.

2023

Otvorenie v poradí piateho Rekreačného strediska Patince. 

2020

Založenie Cestovnej kancelárie Vida.

2019

Viac ako 120 000 odrekreovaných detí v našich strediskách za 24 rokov.

2018

Otvorenie Rekreačného strediska Bojnice – Nad Zámkom.

2017

Otvorenie Horského hotela Bartoška.

2003

Otvorenie najväčšieho Rekreačného strediska Tesáre.

1997

Prvý letný tábor na Prašníku.

1996

Otvorenie prvého Rekreačného strediska Prašník.

Spolupráca

Dlhodobo úspešne spolupracujeme s mnohým Slovenskými cestovnými kanceláriami
a firemnými partnermi.