Naša rodinná firma Rekreačné strediská Slovakia s.r.o. ma dlhoročnú históriu a za 25 rokov sme dokázali vybudovať portfólio troch rekreačných stredísk na západnom Slovensku –  1. Bojnice – Nad zámkom, 2. Prašník -Dúbrava, 3. Tesáre – Nové Mlyny a Horský hotel Bartoška na strednom Slovensku. Ponúkame našim hosťom kompletný servis pre organizáciu firemných a spoločenských akcií, letných detských táborov, škôl v prírode a športových sústredení. S ubytovacou kapacitou vyše 600 lôžok patríme k jedným z najväčších firiem v tomto obore na Slovensku. Špecializujeme sa najmä na početné skupinové zájazdy a veľké spoločenské akcie až do 300 hostí.

Našou misiou je vytvárať priestor a možnosti, ktoré dovoľujú našim hosťom prežiť tie najkrajšie momenty a doplna si oddýchnuť mimo ruchu veľkomiest. Každý člen nášho personálu je profesionál, má dlhoročné skúsenosti  s organizovaním spoločenských akcíi a veľmi rád/a Vám poradí aj so všetkými Vašimi požiadavkami.

Milí hostia,

ďakujem Vám, že ste si zvolili naše rekreačné strediská na strávenie príjemných chvíľ pohody a oddychu a bude pre nás cťou splniť každé Vaše prianie.

Daniel Mosný

Spolupráca

Dlhodobo úspešne spolupracujeme s mnohým Slovenskými cestovnými kanceláriami a firemnými partnermi.