Oslavy a svadby

Naše rekreačné strediská sú ideálnym miestom pre Vaše  rodinné stretnutia, oslavy či svadby. Každá spoločenská akcia je unikátna a preto Vám radi pomôžeme, naplánujeme a zrealizujeme Váš slávnostný deň do najmenších detailov. Či je to zostavenie menu, dekorácia alebo živá hudba, náš skúsený personál Vám pomôže osláviť ten Váš špeciálny deň do úplnej spokojnosti.

Počas osláv a svadieb Vám ponúkneme nie len naše sály a služby ale aj možnosť ubytovania priamo v priestoroch rekreačných stredísk. Naše veľkorysé kapacity umožňuju organizáciu akcíi až do 200 hostí s možnosťom prespatia priamo v priestoroch osláv.

Tísícky zorganizovaných pobytov za viac ako 20 rokov

Naše tímy na strediskách vám ponúknu čerstvú stravu s celodenným pitným režimom. Samozrejmosťou sú raňajkové bufety, čerstvé ovocie a zelenina a samozrejme vyvážená strava bohatá na vitamíny a minerály. Pre diabetikov alebo alergikov vieme zabezpečiť špeciálnu stravu a v spolupráci s rodičmi navrhneme chutné a hlavne zdravé alternatívy. 

Každé naše stredisko je situované v prírode mimo rušných miest a sú plne vybavené na vaše detské akcie. Deti u nás nájdu množstvo atrakcií či už detské ihriská, bazény, športoviská a môžu si tým pádom naplno užiť voľný čas a objavovať krásu prírode alebo širokého okolia. Na vyučovanie a workshopy Vám poslúžia naše plne vybavené učebne a v nepriaznivom počasí sa zabavíte v našich mnohých spoločenských miestnostiach s audio a video výbavou.