REKREAČNÉ STREDISKÁ SLOVAKIA   I   Naše zariadenia   I   O nás

Rekreačné stredisko – Horský hotel Bartoška

Ubytovanie

Ponuka ubytovania

Horský hotel Bartoška sa nachádza v lone prekrásnej slovenskej prírody na rozhraní Kremnických vrchov a Veľkej Fatry. Hotel ponúka pohodlné ubytovanie s kapacitou 75 lôžok vrátane prístielok rozložené do 22 izieb s vlastným sociálnym zariadením. Izby orientované na západ majú balkón s výhľadom na okolitú prírodu.

Súčasťou areálu hotela je i 5 zrubových chatiek s vlastnou sprchou a toaletami a celkovou kapacitou do 50 lôžok.

Prízemie

  • 1x dvojlôžko
  • 3x štvorlôžko (1x spoločné sociálne zariadenie)
  • 1x šesťlôžko (spoločné sociálne zariadenie)
  • 1x osemlôžko (spoločné sociálne zariadenie)

Poschodie

  • 1x jednolôžko
  • 6x dvojlôžko
  • 8x štvorlôžko
  • 1x apartmán

Kontakt

Horský hotel Bartoška
Čremošné 137
039 01 Čremošné-Turčianske Teplice

Manažér: Mária Bielichová
tel: +421 908 470 376

email: bartoska@rekreacnestrediska.sk

Izba klasik

V hoteli sa môžete ubytovať v niektorej z 21 príjemne a pekne zariadených štandardných izieb. Ubytovacia časť je vkusne zariadená manželskými, jednolôžkovými, respektíve poschodovými posteľami pri ktorých sú umiestnené nočné stolčeky, menší stolček so stoličkami a skrine s úložným priestorom. Izby na východnej časti majú balkón a ponúkajú nádherný výhľad na okolité lesy Kremnických hôr. V kúpeľni sa nachádza sprchový kút a toaleta.

Apartmán

Horský hotel Bartoška má k dispozícií 2 apartmány. Každý z apartmánov ponúka komfortné ubytovanie pre 2 až 4 hostí. Apartmány sú rozdelené na spálňu s manželskou posteľou a obývaciu časť, ktorá môže slúžiť s prísteľkou ako ďašia spálňa. V obývacej časti sa nachádza sedacia súprava, TV a odkladací priestor. Apartmány disponujú priestrannou kúpeľnou s vaňou a WC. Súčasťou apartmánov sú samostatné šatníky a minichladničky.

Horské chaty

Súčasťou hotelového areálu je 5 zrubových dvojposchodových chatiek. Na prízemí sa nachádza štvorlôžková izba, na poschodí sa nachádza dvojlôžková a štvorlôžková izba. Každá chatka disponuje samostatným WC a sprchovým kútom.