REKREAČNÉ STREDISKÁ SLOVAKIA   I   Naše zariadenia   I   O nás

Rekreačné stredisko Bojnice – Nad Zámkom

Ubytovanie

Ponuka ubytovania

Rekreačné zariadenie Bojnice – Nad Zámkom sa nachádza v historickom mestečku Bojnice len pár minút chôdze od rozprávkového zámku a Národnej zoo. Priamo pri rekreačnom zariadení ústi turistický chodník vedúci k vyhliadkovej veži – Čajka v oblakoch. V jej areáli sa nachádza aj lezecký park Tarzania a množstvo atrakcií pre deti a dospelých

V historickom centre Bojníc môžete navštíviť okrem iného aj Múzeum praveku, vystúpenie sokoliarov, vyhľadávané kúpalisko Čajka a v neposlednom rade aj nádherný kúpeľný park. Rekreačné zariadenie ponúka ubytovanie v 2-lôžkových apartmánoch, 2-lôžkových a 4-lôžkových izbách hotelového typu s vlastným sociálnym zariadením, ako aj 2-lôžkových a 6-lôžkových izbách turistického typu so spoločným sociálnym zariadením. Všetky izby sú po kompletnej rekonštrukcii. 

Celková kapacita zariadenia je 114 lôžok. Celková kapacita izieb s vlastným sociálnym zariadením je 98 lôžok.

Prízemie

  • 3x šesťlôžko
  • 1x dvojlôžko

Prvé poschodie

  • 2x dvojlôžko
  • 9x štvorlôžko
  • 1x apartmán

Druhé poschodie

  • 3x dvojlôžko
  • 11x štvorlôžko
  • 1x apartmán

Kontakt

Rekreačné stredisko
Bojnice – Nad Zámkom

Rekreačná 62
97201 Bojnice
Okres Prievidza

Manažér: Ema Hrnčiarová
Tel: +421 918 797 592
Email: bojnice@rekreacnestrediska.sk

Izba klasik

V rekreačnom zariadení sa môžete ubytovať v niektorej z 25 pekne zariadených štandardných izieb. Ubytovacia časť je vkusne zariadená manželskými, jednolôžkovými alebo zabezpečenými poschodovými posteľami. V každej izbe je TV, menší stolík so stoličkami a skrine s úložným priestorom. V kúpeľni sa nachádza sprchový kút, umývadlo a toaleta.

Apartmán

V ponuke máme aj 2 apartmány. Každý z apartmánov ponúka komfortné ubytovanie pre dvoch hostí. Apartmány sú rozdelené na spálňu a obývaciu časť. V obývacej časti sa nachádza sedacia súprava, TV a odkladací priestor. Apartmány disponujú priestrannou samostatnou kúpeľnou a WC.

Turistická časť

Na prízemí rekreačného zariadenia sa nachádzajú tri šesťlôžkové a jedna dvojlôžková izba. Izby sú vybavené zabezpečenými poschodovými posteľami a skriňou s odkladacím priestorom. Na chodbe je k dispozícií spoločné sociálne zariadenie a kuchynka. Turistická časť disponuje vlastným vchodom.