POLOHA:

Náš rozsiahly rekreačný areál sa nachádza juhovýchodnom upätí Považského Inovca neďaleko vinných vŕškov obce Tesáre. Objekt je obklopený zeleňou lužných lesov a riekou Chotina, ktorá sa vlieva do Tesárskej vodnej priehrady známej aj svojím unikátnym minerálnym prameňom Vajcovka. Voda z tohto prameňa pomáha pri trávení a zažívacích ťažkostiach a má porovnateľnú kvalitu ako známe Piešťanské pramene.

Rekreačné zariadenie Tesáre je vzdialene 17 km od Topoľčian, 7 km od rekreačnej oblasti Duchonka a 2 km od obce Tesáre. Svojou rozlohou 3 hektáre patrí medzi najväčšie strediská na Slovensku. Ideálnou polohou a vybavením je vhodný pre športové akcie, školy v prírode, detské letné tábory ako aj krátkodobé rodinné pobyty.

UBYTOVANIE:

Naše zariadenie disponuje 2- až 8-lôžkovými izbami s celkovou kapacitou 245 lôžok. Hlavná budova disponuje 169 lôžkami a 76 miest je v drevených 4-lôžkových chatkách. Tomuto zodpovedá aj rozľahlá klimatizovaná jedáleň s kapacitou 100 osôb, bar a krásna letná terasa s kapacitou 60 miest. Poskytujeme ubytovanie, stravovanie a animačný program pre deti, školy ale aj náročnejších klientov.

VYBAVENIE:

Vnútorný a vonkajší bazénVýrivkaVolejbalPlážový volejbal

TenisBasketbalStolný tenisGril

Spoločenská sálaUčebňawi-fiKaplnka

Bufet Jazero Amfiteáter

– Vonkajší bazén s tobogánom (dĺžka 20x10m, hĺbka 1.2m)
– Vírivka
– Plážový volejbal, volejbalové ihrisko s umelou trávou, pieskovisko, trávnaté ihrisko
– Basketbalové ihrisko s umelou trávou
– Tenisové kurty s umelou trávou
– Stolný tenis
– Gril a ohnisko
– 2 multifunkčné spoločenské sály s parketovou podlahou a audio a video aparatúrou pre 100 a 60 osôb
– 2 učebne, bezplatné Wi-fi
– Amfiteáter pre 140 osôb
– Letný pavilón pre 130 osôb
– Letný bufet pri jazierku pre 30 osôb
– Kaplnka pre cirkevné udalosti

Celý areál je oplotený, má nočné osvetlenie ako aj kompletné ozvučenie. Atraktivitu areálu doplňuje udržiavaná parková architektúra ako aj umelé jazero s chovom rýb a stánkom s občerstvením.

FOTOGALÉRIA: