REKREAČNÉ STREDISKÁ SLOVAKIA   I   Naše zariadenia   I   O nás

Rekreačné stredisko Tesáre – Nové Mlyny

Ubytovanie

Ponuka ubytovania

Rekreačné zariadenie Tesáre je vzdialene 17 km od Topoľčian, 7 km od rekreačnej oblasti Duchonka a 2 km od obce Tesáre. Rozsiahly rekreačný areál sa nachádza juhovýchodnom upätí Považského Inovca neďaleko vinných vŕškov obce Tesáre. Svojou rozlohou 3 hektáre patrí medzi najväčšie strediská na Slovensku. Ideálnou polohou a vybavením je vhodný pre športové akcie, školy v prírode, detské letné tábory ako aj krátkodobé rodinné pobyty.

Objekt je obklopený zeleňou lužných lesov a riekou Chotina, ktorá sa vlieva do Tesárskej vodnej priehrady známej aj svojím unikátnym minerálnym prameňom Vajcovka. Voda z tohto prameňa pomáha pri trávení a zažívacích ťažkostiach a má porovnateľnú kvalitu ako známe Piešťanské pramene.

Naše zariadenie disponuje 2- až 8-lôžkovými izbami s celkovou kapacitou 276 lôžok. Hlavná budova disponuje 200 lôžkami a 76 ďaľších lôžok je v drevených 4-lôžkových chatkách.

Kontakt

Rekreačné stredisko Tesáre
95621 Tesáre
okres Topolčany

Manažér: Miloš Vavrda
tel: +421 905 877 661

email: tesare@rekreacnestrediska.sk

Klasik

V našom rekreačnom stredisku sa môžete ubytovať v niektorej z 39 príjemne a pekne zariadených izieb. Ubytovacia časť je vkusne zariadená jednolôžkovými, respektíve zabezpečenenými poschodovými posteľami pri ktorých sú umiestnené nočné stolčeky a skrine s úložným priestorom. V kúpeľni sa nachádza sprchový kút a toaleta.

Turistická chatka

Súčasťou rekreačného strediska sú chaty s kapacitou 4 lôžok v turistickej triede so zdielaným sociálnym zariadením.